góry zakopane

Muszyna - Ośrodki wypoczynkowe w górach

Noclegi w górach Kwatery prywatne  ::  Pensjonaty  ::  Domki  ::  Hotele  ::  Ośrodki wypoczynkowe  ::  Inne      
Wakacje w górach
Dodatkowe informacje :

Obiekt czynny : Całoroczny
Ilość miejsc : 60

Pokoje :
    2 - osobowe
    4 - osobowe


Ceny :


Odległości :

Do PKP : 1 km
Do PKS : 700 m


Adres :

ul.Nowa 4, 33-370 Muszyna


Kontakt :

018 471-40-23
www.mimoza.pl
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy "Mimoza" (Ośrodki wypoczynkowe - Muszyna)


Usytuowanie.

Ośrodek wypoczynkowy „Mimoza” położony jest w Muszynie, u wylotu doliny potoku „Szczawnik” na wysokości 456m n.p.m. Tuż za ogrodzeniem, znajduje się główny szlak turystyki pieszej – malownicza Góra Zamkowa. Ma ona urwiste zbocze na którego szczycie znajdują się ruiny zamku oraz figura NMP. Rozciąga się też stamtąd piękny widok na dolinę Popradu i całą Muszynę. Spacerowicze mają też możliwość zobaczyć rezerwat lipowy „Obrożyska” oraz inne interesujące rezerwaty przyrody. Istnieje także możliwość do uprawiania turystyki konnej ( możliwość wynajmu koni na miejscu). Godne obejrzenia są też liczne zabytki Muszyny jak chociażby XVIII wieczny „Zajazd” w którym obecnie znajduje się muzeum PTTK. Nie opodal ośrodka znajdują się także korty tenisowe oraz dla amatorów kąpieli potok Szczawnik lub basen. W zimie są też warunki do jazdy na nartach w pobliskim Złockiem lub w oddalonej o 11km Krynicy. Muszyna, to także uzdrowisko – obfitość lasów, czyste powietrze oraz duże zasoby naturalnych wód mineralnych (dostępne min. w pijalniach) , czynią to miejsce idealnym dla turystów w każdym przedziale wiekowym. Od niedawna w Leluchowie, 7 km dalej utworzone zostało przejście graniczne na Słowację.
Ośrodek znajduje się w centrum Muszyny. Z dworca PKP dojście do ośrodka zajmuje 16 minut, z przystanku PKS mieszczącego się w Rynku 10 minut.


Charakterystyka Ośrodka

Ośrodek położony jest na działce 74 – arowej , która jest w całości ogrodzona. Oprócz głównego budynku znajduje się na niej parking, boisko do siatkówki oraz zadaszenie o powierzchni ok.80 m2 , gdzie można urządzić ognisko lub inne zabawy na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Goście naszego ośrodka bezpłatnie mogą korzystać ze stołu bilardowego, stołu do ping – ponga oraz sali telewizyjnej (TV SAT, DVD).

Nasz ośrodek posiada 60 miejsc w pokojach 2 osobowych . Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem , umywalkę i WC. Ponadto w każdym znajduje się telewizor, radio oraz czajnik bezprzewodowy ze szklankami.
Ośrodek oferuje całodzienne wyżywienie. Posiłki podajemy w jadalni mieszczącej jednocześnie wszystkich gości ośrodka. Istnieje możliwość regulowania ilości i pór posiłków, jak również przygotowania „suchego prowiantu”.
Posiadamy także salę konferencyjną, jest więc możliwość organizowania konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych.
Organizujemy także turnusy rehabilitacyjne. W czasie ich trwania każdy zainteresowany ma możliwość skorzystania z zabiegów takich jak: masaż klasyczny, naświetlanie lampą Solux inhalacje, diadynamik, okłady borowinowe, masaż aquavibron oraz materac z polem magnetycznym.
Dodatkowe informacje:
PW „CHEMIX” SP, Kraków, Rynek Główny 30 , II p. , pok. 48 Ewa Kudlik
tel. (0-12) 4226592 , fax. (0-12) 4225870 lub OW „MIMOZA” ul. Nowa 4, Muszyna
tel. (0-18) 4714023 /rezerwacje/, fax. (0-12) 4714230 oraz na stronie internetowej www.mimoza.pl
e-mail info@mimoza.pl

Istnieje możliwość wykupienia samych miejsc noclegowych / bez wyżywienia / w cenie 30 zł / osobodzień.


Wyposażenie obiektu :

Sala TV-sat/świetlica/sala konferencyjna, sprzęt rekreacyjno- sportowy, \"piłkarzyki\", plac zabaw dla dzieci, sad, sala gimnastyczna, sprzęt grający w wypadku chęci zorganizowania np. dyskoteki, grill, zadaszone miejsce na ognisko, parking.

Wyposażenie pokoi :

Łazienka ogrzewana z umywalką, prysznicem i wc, TV, radio, czajnik bezprzewodowy, część pokoi posiada balkon.


Rezerwacja / wysyłanie zapytania :

Podpis :
Email :
Treść zapytania :
Wpisz tekst z obrazka obok:
token
Strona główna  |  Kwatery prywatne  |  Pensjonaty  |  Domki  |  Hotele  |  Ośrodki wypoczynkowe  |  Inne  |  Oferta
Logowanie  |  Rejestracja  |  Kontakt  |  Sylwester w górach

Copyright Nasze-Gory.pl 2005-2020