góry zakopane

Podszkle - Kwatery prywatne w górach

Noclegi w górach Kwatery prywatne  ::  Pensjonaty  ::  Domki  ::  Hotele  ::  Ośrodki wypoczynkowe  ::  Inne      
Wakacje w górach
Dodatkowe informacje :

Obiekt czynny : cały rok
Ilość miejsc : 15

Pokoje :
    2 - osobowe
    3 - osobowe
    5 - osobowe


Ceny :


Odległości :

Do PKP : 25 km
Do PKS : 25 km


Adres :

Podszkle 191
34-472 Piekielnik


Kontakt :

696-788-002
podgronikami.pl
Agroturystyka Pod Gronikami (Kwatery prywatne - Podszkle)


Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego Pod Gronikami, które znajduję się w przysiółku Studzionki we wsi Podszkle. Zabudowania położone są na wzniesieniu, z dobrym dojazdem także w zimie. Miejsce jest rzadko zabudowane, szerokie tereny zielone wokoło las. Rozległe tereny do spacerów z dziećmi, jazdy na rowerach górskich, a w zimie do wycieczek na nartach śladowych. Powyżej domu znajduje się góra Groniki, skąd można obserwować piękną panoramę Tatr. Natomiast zimą na Gronikach umieszczony jest nasz prywatny wyciąg, przeznaczony wyłącznie dla gości.


Budynek, w którym wynajmujemy pokoje gościnne jest nowo wyremontowany i wyposażony.


Szczególnie zapraszamy tych, którzy chcą wypocząc z daleka od zgiełku, szumu miasta i codziennych zajęc, w bliskim kontakcie z przyrodą.


Wyposażenie obiektu :

Głównym atutem naszego gospodarstwa jest duża karczma z grilem, która służy jako stołówka, a także można w niej organizowac różne imprezy okolicznościowe. Również dzieci mogą spokojnie bawic się i grac w gry planszowe, gdy pogoda nie dopisze. W karczmie znajduje się grill w którym można nawet zimą posmakowac smakołyków rusztu a i często latem uciec przed deszczem z ogniska. Do dyspozycji gosci jest w pełni wyposazona kuchnia. Na życzenie gości zapewniamy pełne lub częściowe wyżywienie z zastosowaniem produktów z własnego gospodarstwa. Latem organizujemy ogniska, przejażdżki qadem, zjazd na folia a dla maluchów plac zabaw. Najnowszą naszą atrakcja jest tyrolka z której korzystają nie tylko młodzi. Natomiast zimą główną atrakcją jest nasz wyciąg narciarski który znajduję się zaraz nad gospodarstwem – doskonały dla dzieci i początkujących narciarzy. Wszystkim gościom organizujemy kulig z ogniskiem.

Wyposażenie pokoi :

We wszystkich pokojach są łóżka małżeńskie, łazienki, TV, niektóre z balkonem. Jeden apartament z aneksem kuchennym i z łazienką.


Rezerwacja / wysyłanie zapytania :

Podpis :
Email :
Treść zapytania :
Wpisz tekst z obrazka obok:
token
Strona główna  |  Kwatery prywatne  |  Pensjonaty  |  Domki  |  Hotele  |  Ośrodki wypoczynkowe  |  Inne  |  Oferta
Logowanie  |  Rejestracja  |  Kontakt  |  Sylwester w górach

Copyright Nasze-Gory.pl 2005-2020